S1 Valokuitu – parasta valovuosiin.

“Luottopelaajamme nettiasioissa.
En olisi ikinä uskonut, että tällaistakin palvelua voi saada.”

Cilla Stenbäck, RH Cilla’s

yritystä käyttää S1 Valokuitua

kiinteistöön asennettua S1 Valokuitua

%

kuituliittymän toimintavarmuus SLA

arvioitu jonotusaika tekniseen tukeemme sekunneissa

Hintahäirikkösi, rakkaudella.

Olemme aina halunneet tehdä asiat eri tavalla. Työntekijöidemme omistama, vuonna 2011 perustettu, S1 Networks on Suomen voimakkaimmin kasvava verkkoratkaisuja toimittava internetpalveluntarjoaja. Keskitymme palvelemaan yrityksiä. Supernopea kuituverkkomme tarkoittaa kohtuuhintaisia jopa kymmenen gigabitin internetyhteyksiä. 

 Tarjoamme alan parhaan hinta-laatusuhteen. Pienille ja isoille yrityksille. 

Meidän S1 Tiimi

Valitessasi meidät yhteistyökumppaniksesi saat käyttöösi idearikkaan, taitavan ja vastuullisen tiimin, jolla on takanaan yhteensä yli sata vuotta kokemusta tietoliikennealalta. Tulemme toimistollenne ja toteutamme toiveenne alusta loppuun oman talon voimin. Näin säästät yrityksesi aikaa ja rahaa.

Thomas Willberg

Thomas Willberg

Tietohallintojohtaja

thomas@s1networks.fi
+358 20 7345 756

Mika Baggström

Mika Baggström

Myynti ja jälleenmyynti

mika@s1networks.fi
+358 40 0612 672

Antti Pekkanen

Antti Pekkanen

Talousjohtaja

antti.pekkanen@s1networks.fi
+358 20 7345 760

Timo Tammenaho

Timo Tammenaho

Markkinointi

timo.tammenaho@s1networks.fi
+358 20 7345 759

Seppo Hakala

Seppo Hakala

Myynti

seppo.hakala@s1networks.fi
+358 20 7345 769

Virve Baggström

Virve Baggström

Asiakaspäällikkö

virve.baggstrom@s1networks.fi
+358 20 7345 758

Miika Kesti

Miika Kesti

Tietoverkkoasiantuntija

miika@s1networks.fi
+358 20 7345 767

Lähetä viesti

WhatsApp chat